قیمت پرینتر چند کاره لیزری سیاه وسفید HP MFP M130fn

پرینتر اچ پی ۱۳۰fn از سری پرینترهای لیزری چند کاره است که جایگزین پرینتر چهارکاره لیزری HP Pro MFP M127fn، پرینتر چهار کاره لیزری اچ پی HP M127fs، پرینتر لیزری چهار کاره Canon MF216 N و پرینتر چهار کاره لیزری Samsung M2070FH است و قابلیت انجام کپی، پرینت، اسکن و فکس را دارد.

درادامه معرفی پرینتر چهار کاره لیزری اچ پی M1130fn باید گفت که مناسب برای اداره ها، دفاتر کاری کوچک و مصارف خانگی می باشد و به صورت اتوماتیک اسناد را برای چاپ دریافت می کند.

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر لیزری HP M130fn

پرینتر لیزری اچ پی مدل HP LaserJet Pro MFP M130fn قابلیت اتصال با اپلیکشن های موبایل را دارد. از صفحه نمایش لمسی برخوردار است که می توانید با آن روند چاپ را بررسی کنید. اولین چاپ توسط این پرینتر لیزری مشکی در ۸ ثانیه دریافت می شود که از سرعت پردازش مناسبی هم برخوردار است و حجم adf آن ۳۵ برگ می باشد.

از دیگر قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر لیزری HP M130fn اسکنر آن است که از نوع ۳۲ بیتی است و اسناد را به فرمت های مختلف خروجی میگیرد. هم چنین سرعت این چاپگر، ۱۴ برگ در دقیقه است و از استاندارد های cis و twaim پیروی می کند.

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر چهار کاره HP M130fn

پرینتر HP MFP M130fn دارای یک  کارتریج مشکی به شماره ۱۷a است که کارکرد ماهیانه ۱۶۰۰ برگی دارد.

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر چهار کاره HP M127fs نیز جزء خدمات فروش پرینتر ها بشمار می آید. کارتریج ۱۷a اچ پی همیشه در دسترس است و کاربران از نظر تهیه و جایگزین کردن این قطعات نگرانی نداشته باشند.

پرینتر چهار کاره لیزری اچ پی HP MFP M130fn

پرینتر چهار کاره لیزری اچ پی HP MFP M130fn از قابلیت فکس با رزولوشن ۲۰۳*۱۹۶ dpi برخوردار است که قابلیت ارسال به ایمیل و ۱۲۰ شماره را دارد. علاوه براین پرینتر ۱۳۰fn از پروتکل های TCP IP- IPV 4 و IPV 6 و ویندوز ۱۰ پشتیبانی می کند.

 

برچسب ها