قیمت پرینتر چند کاره لیزری رنگی MFP M176n

پرینترها امروزه در راستای بهبود روند کارکرد کاربران نقش بسزایی را ایفا می‌کنند که در این زمینه کمپانی اچ پی حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد. دستگاه چند کاره لیزری M176n از سری محصولات این کمپانی می‌باشد که کاربران زیادی رضایت خود را از این کالا اعلام داشته‌اند. با ما برای بررسی این محصول همراه باشید.

مشخصات فنی و کیفیت ساخت

پرینتر چند کاره لیزری رنگی MFP M176n از لحاظ کاربری در دسته پرینتر های چند کاره قرار دارد. این پرینتر دارای سه بخش پرینت، کپی و اسکن می‌باشد که از معایب ابن دستگاه می‌توان به نداشتن امکان فکس در آن اشاره کرد. تکنولوژی چاپ این دستگاه از نوع لیزری و رنگی می‌باشد همچنین ابعاد این دستگاه 423x425x280 میلی متر است که به خاطر این مشخصات دارای وزن نسبتا زیادی معادل 15 کیلوگرم می‌باشد. ظرفیت سینی این دستگاه 150 برگ است که می‌توانست بهتر از این باشد طراحی شود. اما این‌ها فقط ظاهر قضیه بود این دستگاه با قدرت و سرعت چاپ بسیار بالا کاربران را همراهی می‌کند. این دستگاه در چاپ سیاه سفید 16 برگ در دقیقه و چاپ رنگی 4 برگ در دقیقه پرینت انجام می‌دهد. رزولوشن چاپ این محصول 600x600dpi می‌باشد که در حد متوسط است و توان کار ماهانه M176n به 20000 برگ در ماه می‌رسد. این محصول دارای رزولوشن اسکن 1200dpi است که بسیار مناسب برای اسکن می‌باشد. سرعت کپی رنگی و سیاه سفید مانند پرینت آن می‌ماند اما رزولوشن کپی دستگاه برابر 300x300dpi است.

این دستگاه دارای پنل بر روی آن می‌باشد که یک سری دکمه برای راحتی کاربر بر روی آن تعبیه شده است. این صفحه LCD دو خطی بوده و قابلیت نمایش 16 کاراکتر را دارد. این صفحه نمایش قابلیت نشان دادن مقدار کارتریج، کپی و یکسری از امکانات دستگاه را داراست. کارتریج‌های موجود در این دستگاه در رنگ مشکی قابلیت پرینت 1300 برگ و در کارتریج رنگی 1000 برگ را داراست.

جمع بندی

پرینتر لیزری اچ پی مدل M176n از سری پرینتر های پر کار این کمپانی می‌باشد که در برای کاربران خانگی و اداری بسیار مفید می‌باشد البته اگر از نداشتن وجود فکس در آن صرفه نظر کنیم نمی‌توان ایرادی بر روی این دستگاه گذاشت.

مزایا:

قابلیت چاپ رنگی اسناد
کپی، اسکن و چاپ مناسب
وجود قابلیت AirPrint شرکت اپل
پنل ساده و قابلیت کاربری آسان

معایب:

سینی با قابلیت قرار گیری کم کاغذ (می توانست 250 برگ باشد(
عدم وجود ADF برای اسکن دسته ایی اسناد

برچسب ها