قیمت پرینتر لیزری چند کاره سیاه و سفید Ricoh Aficio™SP 100su

  sp100SU   پرینتری لیزری وسیاه وسفید است که شامل   (چاپ / کپی / اسکن )  می باشد این پرینتر لیزری  مناسب چاپ تک رنگ و همچنین استفاده از ان  برای کپی ، اسکن (پر رنگ و / یا سفید سیاه ) ADF مورد استفاده دارد. این دستگاه می تواند نیازهای تا ۳ کاربران را برای چاپ و کپی کردن پشتیبانی کند.که  محدود به یک ایستگاه کاری است که در ان به اشتراک گذاشته شده است.

 SP100SU اولین چاپ خود را در کنتر از ۱۳ ثانبه عرضه میکند که در واقع ۱۳ برگ دردقیقه است هم چنین رزولیشن چاپ ان ۶۰۰*۱۲۰۰ DPI  می باشد که کیفیت ایده الی است.

با قابلیت کپی  ID کارت ، کاربران می توانند هر دو طرف کارت شناسایی یا اسناد مهم را بر روی یک صفحه  کپی نمایند و در هزینه و وقت خود صرغه جویی کنند.

یکی از قابلیتهای SP100SU که به راحتی نمی توان از ان گذشت امکان چاپ،کپی،اسکن تمام رنگی به صورت الکترونیکی  می باشدهم چنین این پرینتر با ابعاد مناسب وویژگی های عالی جای خود را دفاتر باز کرده است.

 

   صفحه نمایش SP100SU   شامل یک LCD دو خط برای ناوبری آسان، و یک پد شماره گیری برجسته برای عملیات سریعتر می باشد.

هم چنین   کاربر می تواند    عملکرد AFICIO SP 100SU در هر زمان با استفاده ازسازماندهی  هوشمند از طریق مانیتور بررسی کند. این مدیریت عملکرد به کاربر اجازه می دهد تا بتواند مشاهده وضعیت MFP، اندازه کاغذ و انواع کاغذ، تنظیمات اندازه کاغذ برای حالت  تغییر سفارشی، گزارش چاپ و بررسی سطح تونررا بررسی  نماید

SP100SU دارای سینی ورودی۵۰  برگی و یک سینی وخروجی ۱۰ برگی است، هم چنین دارای یک فیدر ADF استاندارد  ۱۵ برگی است.

اسکنر این پرینتر لیزری رزولیشن بینظری دارد که در حالت ADF برابر ۶۰۰*۶۰۰ DPI و در حالت Platen Glass برابر ۴۸۰۰ *۴۸۰۰ DPI می باشد. سرعت اسکن ان در حالت سیاه وسفید برای هر صفحه ۳٫۹ ثانیه و برای حالت رنگی برابر ۷٫۹ ثاینه است.

برچسب ها