خدمات برتر گرافیکی در پارسی طرح ایرانیان

از نظر موضوعی فروش کاتریج ارتباطی به گرافیک ندارد ، اما می خواهیم در مطلبی که امروز منتشر میکنیم به یک شرکت مهم طراحی تبلیغات بپردازیم . شرکت پارسی طرح ایرانیان یکی از بزرگترین شرکت های ارائه خدمات طراحی گرافیک در ایران است . که خدمات طراحی بنر حرفه ای برای شرکت را به خوبی انجام می دهد .

اگر چه مطلع هستیم که در تبلیغات موضوع بنر به یک اصل مهم تبدیل شده است و اگر نخواهیم آن را مورد توجه قرار دهیم ، نمی توانیم به نتایج خوبی دست پیدا کنیم . غیر قابل پیش بینی نیست اگر ما بدون بنر تبلیغاتی برای محصول مان بخواهیم تبلیغات انجام دهیم و نتیجه ای هم نگیریم . اساس تبلیغات بر بنر آغاز می شود و نمی توان از این موضوع چشم پوشی کرد .

خدمات برتر گرافیکی در پارسی طرح ایرانیان

از این جهت است که شرکت هایی مانند پارسی طرح ایرانیان به وجود امده اند تا شرایط را برای یک تبلیغ شیک ، مدرن و اثر گذار به وجود آورند . البته گاها در میان ایرانی ها پیش می آید که افراد تمایل دارند از شرکت های خارجی برای طراحی بنر خود استفاده کنند ، بسیاری از شرکت های خارجی بعضی ابزار ها را آماده و به صورت اولیه و رایگان در اختیار شما می گذارند که همین موضوع سبب می شوند بسیاری برای طراحی بنر خود به این وب سایت ها مراجعه کنند ، اما جالب است بدانید برای مثال یکی از سایت های در این حوزه این سایت است .

اما در نظر بگیرید سایت های خارجی نمی توانند آنچنان برای ما ایرانی ها مفید باشند ، تصور کنید که برای اینکه مقدار هزینه شما کمتر شود ، بخواهید کاتریج پرینتر خود را از سایت های خارجی بخرید ، شاید روی ماشین حساب قیمت برای کمتر شود اما در عمل تا زمانی که محصول به دست شما برسد هزینه های جانبی بیشتری برای شما خواهد داشت .

در بنر هم به همین صورت است ، هیچ وقت به شرکت خارجی نمی آید برای زبان فارسی ، فونت اختصاصی قرار دهد ، پس اگر شما بخواهید از این سایت ها استفاده کنید اولین مشکل شما فونت است . وقتی خود شرکت هایی مثل پارسی طرح ایرانیان این مشکل را میزان زیادی برای شما کاهش داده است .

اول اینکه طراحی مخصوص شما انجام می شود ، یعنی مثلا ما که در زمینه کاتریج فعالیت می کنیم ، طراحی بنر برای ما بر اساس سلیقه و نظر ما و ایده های نو آورانه پارسی طرح ایرانیان اجرا می شود ، اینگونه نیست که همزمان طرح ما را هزار نفر دیگر در سراسر جهان استفاده کنند . در نهایت صحبت درباره ی پارسی طرح ایرانیان باید عرض کنم که این کمپانی و یا آژانس طراحی گرافیک خیلی می تونه برای مفید باشه .

کسبوکار ما را جلو ببره و در تبلیغات خیلی کمکمون باشه .  من در انتهای این مطلب دو لینک خوب از این مجموعه رو به شما معرفی می کنم .

https://parsitarh.ir/webdesign/

https://parsitarh.ir/branding/