بیش از ۲۵ سال است که این شرکت محصولاتی برای جلوگیری از نشت استخرها  از جمله ژئوممبران را تولید می کند. علاوه بر این کار نصب و مونتاژ این محصلات را برای استر ها نیز بر عهده دارد.

 

 

Geomembrane Liner System With Barrier Boom

 

آستر ژئوممبران با سیستم Barrier Boom یک محلول جلوگیری از نشی مایعات است که برای استفاده در اطراف ترانسفورماتور مناسب تر است. با این حال استفاده از این نوع آستر از ژئوممبران برای محیط زیست پیشنهاد نمی شود.

 

Western Environmental Liner

 

شرکت Western Environmental Liner در سال ۲۰۰۲ توسط Western Ag Enterprises Inc حداث شد ، که از سال ۱۹۸۴ در صنعت تولید ژئوممبران فعالیت می کند. Western Environmental Liner به منظور ارائه ی تخصصی و بهتر ژئوممبران ایجاد شد.

 

Solmax

 

Solmax پیشروترین تولید کننده ژئوسنتتیک در جهان است. محصولات این شرکت خاک ، آب و هوا را از سموم و آلاینده ها محافظت می کنند و کاربرد آنها مانند احداث محل های دفن زباله های شهرهای پرجمعیت ترین جهان بسیار مهم است.

 

ژئوممبران اصفهان 

Engineered Textile Products, Inc. (ETP)

 

ETP ، Engineered Textile Products، Inc تولید کننده سفارشی محصولات ژئوسنتتیک صنعتی و محیطی است. این شرکت محصولات خود را در سراسر کشور توزیع می کنیم و بسیاری از آنها را در سراسر جهان صادر می کنیم.

 

 

شرکت یاوران پلیمر اصفهان با برخورداری از گروه مهندسی با تجربه قادر به پاسخگویی و برآورده کردن نیاز مشتریان در زمینه های عمران و آماده سازی استخر می باشد. همچنین ما با در اختیار داشتن اکیپ های اجرایی مجرب که مجهز به دستگاه های پیشرفته جهت آببندی می باشند و داشتن بیش از یک دهه سابقه در زمینه اجرای ژئوممبران و اجرای پروژه های متعدد در سطح کشور یکی از بهترین پیشگامان در این صنعت بوده ایم.

لازم به ذکر است این شرکت قابلیت تهیه و اجرای ورق ژئوممبران و ژئوتکستایل در برندهای داخلی و خارجی را دارا می باشد و تنها دفتر فروش انحصاری ورق ژئوممبران با عرض ۵ متر و ۲ متر در استان اصفهان می باشد که کیفیت ژئوممبران خود را ۱۰ سال گارانتی و همچنین نصب پروژه‍های خود را به مدت ۳ سال گارانتی می کند.

 

Bristar Containment Industries Ltd

 

Bristar Containment Industries Ltd ، از زیر مجموعه های آلبرتا از سال ۱۹۹۵ ، و از پیشگامان تولید محصولاتی برای جلوگیری از نشست استخر ها می باشد. این شرکت مصمم است تا محصول و تجربه خود را به ایالات متحده صادر کند.

 

Carson Liners

Carson Manufacturing یک شرکت تجاری کوچک که به صورت خانوادگی اداره می‌شود و دارای بیش از ۴۵ سال تجربه در ساخت و نصب انواع لاینر و ژئوممبران است. نصابان  این شرکت  در استانداردهای حفاظت از محیط CAL-OSHA آموزش دیده اند.

GeoCHEM, Inc.

 

از سال ۱۹۸۲ ، GeoCHEM ، Inc خود را درگیر انواع محصولات عمرانی و حفاظت از محیط زیست کرده و سرمایه گذاری کرده  است . در طول سالها ، فناوریها و نوآوریهای جدیدی اختراع کرده و بسیار به کار در این حوزه علاقه‌مند است.

 

Environmental Protection, Inc. (EPI)

 

EPI یک شرکت پویا است که از سال ۱۹۸۰ راه حل مشکلات زیست محیطی ارائه می دهد. EPI به عنوان شرکت پیشرو در صنعت، فناوری های جدیدی مانند جوشکاری دو خطی و آزمایش کانال هوا را با استفاده از جوشکاری حرارتی و … پیاده سازی می کند.

 

Layfield Group

گروه لایفیلد تنها سازمان یکپارچه ای است که راه حل های مبتنی بر پلیمر را ارائه می دهد. این شرکت  از خانواده ها ، جامعه و محیط زیست ما محافظت می کند.

Environmental Specialties International, Inc.

با پیشرفت اقتصاد جهانی ، مشکلات زیست محیطی به سرعت تبدیل به مشکلات تجاری می شوند. این شرمت در راستای موارد زیر کار می کند: سیستم های سد قوی تر می شوند ، جمع آوری مایع کارآمدتر می شود ، میزان دقیق نشت با دقت کاهش می‌یابد و همه ی این موارد به نفع کره زمین و محیط زیست ما می باشد.

Industrial & Environmental Concepts, Inc. (IEC)

 

Industrial & Environmental Concepts، Inc.، (IEC) ، به طور گسترده ای به عنوان رهبر جهانی در طراحی ، ساخت و نصب روکش های جمع آوری گاز برای سیستم های بی هوازی و پوشش های حفظ گرما برای صنعت شناخته می شود.

Seaman Corporation

این شرکت  یک تولید کننده  پارچه های روکش دار صنعتی است که تعدادی از بازارها را در سراسر جهان عرضه می کند. تولیدات این شرکت شامل سقف های تک لایه، پارچه های معماری و آسترهای ژئوممبران می باشد.

 

US Fabrics

 

US Fabrics یک شرکت آمریکایی تولید محصولات ژئوسنتتیک است که در زمینه ژئوتکستایل ، ژئوگریدها و ژئوممبران در صنعت و ساختمان تخصص دارد. این تولیدات توسط AASHTO / NTPEP مورد بررسی قرار گرفته و کاملاً سازگار است.

 

GEI Works, Inc.

 

GEI Works محصولاتی را برای مهار و جمع آوری آلودگی، کنترل فرسایش،  پاکسازی  و جلوگیری از  نشت در صنعت و استفاده اضطراری به عنوان راه حل های خاص  ارائه می دهد.

 

Goble Sampson Associates, Inc.

 

تعهد Goble Sampson Associates ارائه راه حل های مقرون به صرفه با تنوع محصولات به مهندسان شهری و صنعتی ، پیمانکاران و مشتریان آب و فاضلاب است. Goble Sampson Associates یکی از تولید کنندگان پیشرو در زمینه ی ژئوممبران است.

 

Inland Tarp & Liner, LLC (ITL)

 

طی سه دهه گذشته ، Inland Tarp & Liner (ITL) ، LLC از یک شرکت تولید کننده و خدمات تولید کننده چمن ساحل غربی تکامل یافته است تا به عنوان یکی از بزرگترین سازندگان سفارشی ایالات متحده از محصولات پلی اتیلن و وینیل با کیفیت برتر ظاهر شود.

 

Colorado Lining International, Inc. (CLI)

 

Colorado Lining International، Inc. (CLI) یک پیمانکار خدمات ژئوسنتتیک است که ساخت و نصب ژئوممبران را در زیر یک سقف ارائه می دهد. این شرکت به مشتریان خود یک محصول کلیدی و واقعی را ارائه می دهد.

 

I-Corp International, Inc.

 

شرکت I-Corp International موارد زیر را به صورت تخصصی دنبال می کند:

* مهندسی پلاستیک و عملکرد مواد ژئوسنتتیک

* پشتیبانی فنی و آزمایش غیرمخرب برای مهندسین طراحی

* صاحبان تاسیسات پساب و آب

* تولید کنندگان ژئوسنتتیک

* یمانکاران عمومی

 

Texas Erosion Supply

این شرکت واقع در تگزاس و  یک منبع کامل ژئوسنتتیک است. علاوه بر این،محصولاتی در رابطه با کنترل فرسایش ، توسعه سایت و ساخت فضای سبز نیز ارائه می کند. این شرکتفروش و خدمات با طیف گسترده ای از ژئوممبران ، ژئوتکستایل و پوشش برای آستر حوضچه و… را در آمریکا و سراسر جهان بر عهده دارد.